0 oy
tarafından
20 yasindayim bakireyim. Neredeyse dalga gecilecek benimle anlayamiyorum. Biriyle flortlesiyorum bu durumu ogrendiginde beni teselli etmeye basliyor (gec kalmadin vs.) Yahu ilk onume gelenle seviseyim mi ne yapayim. Guvendigim biri olsun istiyorum ilkim. Onceden bakire olmami takmazdim ama artik Takmaya basladim. Komik mi sizce de?  

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
 Ne dalga geçmesi hangi salak dalga geçiyor? Ne güzel bir şey
0 oy
tarafından
 Bu devirde gariplik y
0 oy
tarafından
 Erkek arkadaşının taktiğine hayranım şu an. Bakire misin haha çok komik. Gel benimle yap bu komik durumdan kurtul. Ama sonra seni postalayabilirim hiç belli olmaz. Ben senin benden önce biriyle yapmış olmanı tercih edecek kadar duygu yoksunu bu tür şeylere önem vermeyen biriyim. Ama çabuk ol sen böyle yaptıkca hayat kadınları daha da değerleşiyor gözümde. Düşündümde ben bir hayat kadınıyla evlenmeliyim.????
0 oy
tarafından
 Boşver artık toplum ahlakı bozuldu. Yapma esinle yap  
0 oy
tarafından
 Bakire olunca dalga geciyorlar. Bakire olmayinca da kufrediyorlar. Bana da bakire olmadigim icin sacma sozler soyleyen insanlar olmustu sanaldan.  
0 oy
tarafından
 Seni eleştirenler komik  
0 oy
tarafından
 AA halen bakire misin knka ya asdasdas
0 oy
tarafından
 Dişariya takma sozlere aldanma sen atkinti yapmissin cevrendekierin olumsuzlugunu takiyorsun
0 oy
tarafından
 Ne salak bir düşünce.  
0 oy
tarafından
 bende bakireyim ben söyleyince bana gay misin diyorlar mesela ne diyim ki :D zevklerini hayatlarının geri kalanında kendilerini hatırlamayacak kadınlarla harcayanlar demesi kadar acı ironi yok boşver sen takma onları  
...
Anasayfa
Soru sor
Giriş yap